Referent administratívy

3 weeks ago

DubnicanadVáhom, Slovakia HEINEKEN Full time

Do nášho tímu v Dubnici nad Váhom hľadáme proaktívneho a komunikatívneho kolegu alebo kolegyňu s novými nápadmi, ktorý je schopný samostatne riešiť problémy počas každodenného výkonu práce v oblasti logistiky.

Náplň bežného dňa:

- Zabezpečuje kontrolu, opravu a spracovávanie zákaziek, DL, FA/fiškálnych dokladov podľa nastavených procesov

- Zaznamenáva všetky príjmové a výdavkové operácie vo fiškálnej a účtovnej pokladni v súlade s internými smernicami

- Vykonáva dennú kontrolu rozdielov na dokladoch, vzniknuté rozdiely rieši v súlade s nastavenými procesmi a internými smernicami

- Na základe podkladov vykonáva a eviduje pravidelné inventúry v systéme SAP s cieľom zisťovať skutočný stav zásob

- Aktívne ponúka a predáva tovar vo vzorkovej predajni s cieľom uspokojovať požiadavky zákazníkov a maximalizovať predaj

- Denne inventarizuje pokladničnú hotovosť a porovnáva s účtovnými stavom v pokladničnej knihe

- Obsluha Mobile Driver-u a platobného terminálu

- Komunikuje s internými a externými vodičmi sekundárnej prepravy

- Administratívne rieši a ukončuje reklamácie od zákazníkov s cieľom vybaviť ich v určenom časovom limite

- Vykonáva archiváciu dokladov podľa platnej smernice

Požiadavky na uchádzača:

- stredoškolské vzdelanie

- znalosť v oblasti back office

- prax v práci s finančnou hotovosťou a pokladňou je výhodou

- znalosť účtovníctva a pokladničných operácií je výhodou

počítačové zručnosti:

- MS Office - pokročilý

- znalosť SAP je výhodou

Termín nástupu:

Máj 2024

Čo ponúkame navyše

• zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

• pracovná zmluva priamo so spoločnosťou Heineken Slovensko Distribúcia, spol. s.r.o.

• výplata vždy vo výplatnom termíne

• možnosť nadčasov platených nad rámec zákona

• stravné lístky s príspevkom od zamestnávateľa v hodnote 5,85 € na deň (4,05 € príspevok od zamestnávateľa nad rámec zákona)

• 225 € ročne vo forme benefitov podľa vlastného výberu

• zamestnanecké pivo - 24 plechoviek piva za každý odpracovaný mesiac

• zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach

• extra úrazové poistenie počas pracovnej doby

• letný a zimný balíček pracovného oblečenia

• príplatok za poobednú zmenu

• voľno nad rámec Zákonníka práce

• odmeny pri životných jubileách, darovaní krvi, zľavy na nákup u našich zmluvných partnerov...

Informácie o odmeňovaní

Základná hrubá mesačná mzda od 1050€.

po 3 mesiacoch možnosť navýšenia základnej mzdy po odsúhlasením nadriadeným

- pravidelné ročné navýšenie mzdy v závislosti od výsledkov spoločnosti

  • DubnicanadVáhom, Slovakia HEINEKEN Full time

    Do nášho tímu v Dubnici nad Váhom hľadáme proaktívneho a komunikatívneho kolegu alebo kolegyňu s novými nápadmi, ktorý je schopný samostatne riešiť problémy počas každodenného výkonu práce v oblasti logistiky. Náplň bežného dňa: - Zabezpečuje kontrolu, opravu a spracovávanie zákaziek, DL, FA/fiškálnych dokladov podľa...